Aktualności, Siłownia, Sztuki walki

Nowy trener sztuk walki w ACTIV. Warrior

Mamy dla Ciebie rewelacyjne wieści! Nasz zespół właśnie wzbogacił się o pierwszego trenera specjalizującego się w boksie i kickboxingu. To naprawdę fantastyczna wiadomość, bo teraz możemy zaproponować jeszcze więcej niesamowitych treningów!

Z radością przedstawiamy naszego nowego trenera sztuk walk w sekcji ACTIV. Warrior – Łukasza Ślązaka! Łukasz ma imponujące doświadczenie w kickboxingu, które zdobywał pod okiem utytułowanego trenera Ryszarda Skiby, wielokrotnego Mistrza Polski i zdobywcy Pucharów Polski.

Przez ponad 10 lat trenował w Polsce i za granicą, w takich miejscach jak Anglia i Holandia. Dodatkowo, brał udział w licznych amatorskich zawodach za granicą, również w Anglii i Holandii. Podczas swoich przygotowań miał okazję zdobywać cenne doświadczenie, trenując z zawodnikami startującymi zawodowo w formule MMA i kickboxingu.

Już od poniedziałku, Łukasz poprowadzi pierwsze zajęcia boksu i kickboxingu, do których serdecznie Was zapraszamy. To niezwykła okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z dynamicznymi sportami walki.

Odbierz swój bezpłatny bilet wstępu na trening:

Nie zwlekaj dłużej, dołącz do nas i razem przekraczajmy swoje granice treningowe!

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół ACTIV. GYM