ACTIV LOOK

Zabieg odchudzający Włocławek — skuteczna droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki

Pragniesz zmienić swój wygląd i zyskać pewność siebie? Oferujemy Ci szeroki zakres profesjonalnych zabiegów odchudzających i ujędrniających, które pomogą Ci w drodze do wymarzonej sylwetki. Skorzystaj z naszych zabiegów odchudzających we Włocławku i ciesz się wspaniałymi efektami, osiągając wymarzoną sylwetkę i poprawiając swoje samopoczucie.

Kriolipoliza Clatuu Alpha

Kriolipoliza to nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje kontrolowane schładzanie. Podczas zabiegu, niechciane komórki tłuszczowe są precyzyjnie zamrażane, co prowadzi do ich naturalnego rozpadu i eliminacji przez organizm. Kriolipoliza jest bezinwazyjna i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. To skuteczne rozwiązanie dla osób, które pragną zredukować trudne do usunięcia oponki tłuszczu, zachowując naturalny wygląd ciała.

Wyszczuplająca Kriolipoliza

499.00 1,699.00 
Kriolipoliza, zwana również kuracją zimną, to nieinwazyjna metoda likwidacji komórek tłuszczowych poprzez chłodzenie.
Kriolipoliza stosowana jest na wybrane partie ciała (łydki, uda, pośladki, brzuch, boki, plecy, ręce). W czasie jednego zabiegu można zastosować maksymalnie do 6 przyłożeń. Warunkiem koniecznym przed przystąpieniem do zabiegu jest bezpłatna konsultacja z naszym specjalistom w obiekcie ACTIV. Centrum. Umówisz się na nią dzwoniąc do nas +48 533 088 888

Venus Legacy

Venus Legacy to innowacyjne rozwiązanie, które pomoże Ci uzyskać jędrne i pięknie wymodelowane ciało. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii RF (radiofrekwencji) oraz pulsacyjnych pól elektromagnetycznych, Venus Legacy zapewnia skuteczne i nieinwazyjne ujędrnienie skóry oraz redukcję cellulitu.

EmBody

Urządzenie EmBody wykorzystuje kombinację technologii RF (radiofrekwencji) oraz wysokoenergetycznego światła LED. Ta synergia działa głęboko w skórze, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do poprawy jędrności skóry, redukcji cellulitu oraz modelowania ciała. Jest to bezbolesny i bezpieczny zabieg, który nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, co oznacza, że możesz wrócić do codziennych aktywności natychmiast po sesji.