Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Relaks w SPA z Masażem Bambusowym

169.00 
Masaż bambusowy to wyjątkowa i relaksująca forma masażu, która wykorzystuje naturalne bambusowe kije jako główne narzędzia do wykonywania technik masażu. Ten starożytny techniką pochodzący z Azji, zdobywa coraz większą popularność na całym świecie ze względu na swoje korzystne właściwości zarówno dla ciała, jak i umysłu. Podczas sesji masażu bambusowego, terapeuta delikatnie i precyzyjnie manipuluje bambusowymi kijami po ciele, stosując różne techniki i naciski. Bambusowe kije są różnej wielkości i kształtu, co pozwala na zastosowanie różnych technik, w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Kije mogą być używane do rozluźniania napiętych mięśni, ułatwiania przepływu energii, pobudzania krążenia krwi i limfy oraz stymulowania naturalnych procesów regeneracji organizmu.

Podaruj Ten Masaż Na Prezent

Teraz w formie wyjątkowego Vouchera

Relaks w SPA z Masażem Lomi Lomi

229.00 
Masaż Lomi Lomi to autentyczny hawajski masaż, który tradycyjnie wykonywany był w celu uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Technika ta wykorzystuje płynne, rytualne ruchy dłoni, łokci i przedramion, które mają na celu rozluźnienie napięć mięśniowych, poprawę krążenia krwi oraz wywołanie uczucia wewnętrznej harmonii i spokoju. Masaż Lomi Lomi charakteryzuje się również wykorzystaniem naturalnych olejów, które mają na celu nawilżenie skóry i nadanie jej zdrowego blasku. W trakcie masażu, masażysta używa dłoni, przedramion, łokci i stóp, a cała sesja przeprowadzana jest w rytmie muzyki, która pomaga zrelaksować umysł i ciało.

Podaruj Ten Masaż Na Prezent

Teraz w formie wyjątkowego Vouchera

Relaks w SPA z Tajskim Masażem Stóp z Akupresurą

129.00 
Zapraszamy do naszego SPA na niezapomnianą podróż relaksacyjną! Oferujemy usługę relaksu w SPA z tajskim masażem stóp z akupresurą. To doskonały sposób na odprężenie i odzyskanie harmonii w ciele i umyśle. Nasze wykwalifikowane terapeutki zadbają o Twoje stopy, wykorzystując techniki akupresury, które pomogą złagodzić napięcie i stres. Tajski masaż stóp to nie tylko przyjemność, ale również korzyści dla zdrowia, poprawiając krążenie i redukując ból. Odkryj magię tajskiego masażu stóp i zrelaksuj się w naszym SPA już dziś!

Podaruj Ten Masaż Na Prezent

Teraz w formie wyjątkowego Vouchera