Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Relaks w SPA z Masażem Abhyanga

239.00 339.00 
Masaż Abhyanga to starożytna technika masażu, korzystająca z medycyny ajurwedyjskiej, w której ciało jest masowane specjalnymi olejkami do masażu, indywidualnie dobranymi do typu ciała i dolegliwości każdej osoby. Długotrwałe napięcie i stres są neutralizowane, a korzyści z tego masażu są liczne. Poprawia on krążenie, pomaga w eliminacji toksyn z organizmu, wzmacnia układ immunologiczny, poprawia jakość snu oraz ogólny stan zdrowia.

Relaks w SPA z Masażem Udvartana

229.00 
Masaż Udvartana to niezwykły zabieg, który łączy w sobie relaks, aromaterapię i peeling. W naszym SPA wykonujemy go z użyciem naturalnych, sproszkowanych ziół, które nacieramy w skórę z olejem lub na sucho. Dzięki temu masażowi poprawisz krążenie, oczyszczasz organizm z toksyn, zredukujesz cellulit i odmłodzisz skórę. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i poczuj się jak w Indiach, gdzie masaż Udvartana ma ponad 5000-letnią tradycję.

Różnorodność naszej oferty

W naszej ofercie znajduje się nie tylko ajurwedyjski masaż, ale również szereg innych zabiegów relaksacyjnych. Nie czekaj, zadbaj o swoje samopoczucie już dziś!

Korzyści z ajurwedyjskiego masażu

Dzięki naszemu ajurwedyjskiemu masażowi zyskasz nie tylko relaks, ale również zregenerujesz swoje ciało, sprostasz codziennym wyzwaniom.

Odkryj moc prawdziwego relaksu

Nie ryzykuj utraty równowagi ciała i ducha.  U nas odkryjesz moc prawdziwego relaksu. Kliknij i zamów swoją sesję już dziś!