Rytuały, masaże, peelingi


1Masaż na 4 ręce 249 zł
Masaż relaksacyjny na cztery ręce nazywany również masażem synchronicznym jest wykonywany przez dwie specjalistki z dziedziny masażu. To samo tempo, technika masażu i dotyk czterech dłoni przynosi osobie masowanej najwyższy poziom relaksu. Masaż wykonywany jest na bazie ciepłego oleju, w tle słychać muzykę relaksacyjną a gabinet otulony jest ciepłym światłem świec.

Jest to jeden z najlepszych , naturalnych sposobów przeciwdziałania objawom stresu. Specjaliści podkreślają szczególną wartość masażu ma cztery ręce , tłumacząc ,że stymuluje on jednocześnie obydwie półkule mózgu, a odpowiednia temperatura pomieszczenia, łagodna muzyka i zapach świec pomagają w pozbyciu się gonitwy myśli.

Pojawiająca się błogość wyzwala spokój, a czasem wręcz senność. Dlatego warto, by masaż synchroniczny był ukoronowaniem trudów dnia lub otwierał okres wypoczynku.

Naszych Klientów przed masażem zapraszamy do skorzystania ze strefy SPA. Podczas 90 minut relaksu powoli przygotujecie się Państwo do tego wyjątkowego doznania jakim jest masaż na cztery ręce.
2Hawajski Lomi Lomi 179 zł
Lomi Lomi – Masaż Lomi Lomi jest tradycyjnym masażem hawajskim, którego korzenie biorą się z Huny, polinezyjskiego systemu przekonań na temat budowy uniwersum i siły ludzkich myśli. Masaż Lomi Lomi nazywany jest też dotykiem łapy zadowolonego kota. Wykonuje się go głównie przedramionami, niekiedy z dużym naciskiem, ale zawsze z dużą płynnością ruchów, których powtarzalność wprawia osobę masowana w stan przyjemnego, lekkiego relaksu. Masaż odpręża, uwalnia od blokad i pomaga w pozbyciu się negatywnych wzorców. Zalecany wszystkim osobom cierpiącym na konsekwencje długotrwałego stresu lub przeżywających konflikty wewnętrzne.
3Masaż Bamboo Cho 149 zł
Bamboo Cho – Bamboo Cho, czyli masaż miotełkami i kijami bambusowymi, to intensywny masaż całego ciała, wysoce pobudzający, rozluźniający i modelujący ciało. Wspomaga odchudzanie i dodaje energii. Podczas masażu, za sprawą kryształków krzemu zawartych w bambusach, dochodzi do naturalnego zjawiska zwanego piezoelektrycznością, podczas którego wokół kryształu powstaje pole elektryczne, za sprawą czego masowana osoba otrzymuje dodatkową energię.

Masaż bambusami zaleca się osobom o napiętym ciele, z dużą ilością zakumulowanych toksyn, przejawiającą się m.in. w postaci cellulitu. Zabieg ten działa drenująco, modelująco i harmonizująco. Można go wykonywać w celach relaksacyjnych lub mocniej, w celu głębszego pobudzenia.
4Tajski masaż stóp z akupresurą 99 zł
Tajski stóp – Tajski masaż stóp łączy w sobie masaż stóp i akupresurę stref refleksologicznych. Masowana jest nie tylko stopa, ale i staw skokowy, podudzie i okolica kolana. Do jego wykonania używa się specjalnej drewnianej pałeczki, niewielkiej ilości olejku, a sam masaż może poprzedzać kąpiel stóp z peelingiem solnym.

Tajski masaż stóp pobudza zakończenia kanałów energetycznych, przez co przyczynia się do poprawy zdrowia wszystkich organów wewnętrznych. Dzięki pobudzeniu ruchu limfy, eliminuje poczucie ciężkości nóg. Ruchy rozciągające przyczyniają się z kolei do usuwania spięć i blokad w stopach, powstałych wskutek wieloletniego noszenia nieodpowiedniego obuwia lub kumulowania napięcia nerwowego. Zabieg pozytywnie wpływa na działanie układu nerwowego, przyczyniając się do obniżenia poziomu stresu i poprawiając jakość snu.
5Body wrapping179 zł
6Masaż czekoladowy ciała i twarzy 149 zł
7Masaż ciepłymi olejami 119 zł
8Masaż gorącymi kamieniami119 zł
9Masaż świecą129 zł
10Peeling ciała59 zł
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego