Podologia


Wrastające paznokcie

1Klamra UniBrace 169 zł
System UniBrace to aktualnie najskuteczniejsza metoda w leczeniu większości przypadków wrastających i wkręcających się paznokci. Stworzenie klamry idealnie dopasowanej do pacjenta pozwala na indywidualne podejście do problemu. Klamra przygotowana w specjalnym narzędziu pasuje do każdego rodzaju paznokci, także ze stanem zapalnym wału okołopaznokciowego.
Metoda UniBrace to
  • komfort i estetyczny wygląd
  • szybka ulga w bólu i skuteczność leczenia
  • możliwość aplikacji pod i na płytkę paznokcia
  • odpowiedni dobór siły oddziaływającej na płytkę
2Klamra ortonyksyjna PODOKLAMRA149 zł
PODOKLAMRA® światowa innowacja w dziedzinie podologii. Czasowy implant ortonyksyjny do korekcji wrastających paznokci. Nagrodzony dwoma prestiżowymi nagrodami Beauty Premium 2015 oraz Medalem Mercurius Gedanesis 2015 na Międzynarodowych Targach. Klamra ortonyksyjna PODOPHARM ® sprawdza się w szczególnie trudnych stanach paznokci, zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie wrastających. PODOKLAMRE® stosuję się praktycznie na każde paznokcie, u wrażliwych pacjentów jak i u dzieci. Wykonana jest ze stali implantologicznej. To stal najwyższej jakości, którą używa się np. do zabiegów operacyjnych. Specjalny profil PODOKLAMRY® po umieszczeniu jej na wrastającym paznokciu umożliwia pełną kontrolę nad paznokciem czego nie można powiedzieć o pozostałych klamrach drutowych aktualnie dostępnych na rynku.
3Wizyta kontrolna 49 zł
4Konsultacja podologiczna 49 zł

Zabiegi podologiczne

1Podstawowy pedicure podologiczny119 zł
Pedicure podologiczny jest połączeniem pedicure klasycznego z usuwaniem zmian skórnych, powstałych na skutek różnych deformacji, w wyniku chorób lub czynników zewnętrznych takich jak np. ciasne obuwie. Pedicure leczniczy działa profilaktycznie oraz niweluje bolesne modzele odciski, pękające pięty. Profesjonalna pielęgnacja stóp zmniejsza ryzyko wrastających paznokci, powstawania rozpadlin. Podczas wykonywania pedicure podologiczanego, podolog usuwa zrogowaciały naskórek, odciski, modzele, czy nagniotki za pomocą specjalistycznych narzędzi skalpela, dłuta czy frezarki.

Podolog zajmuje się wszelkimi zmianami na stopach, takimi jak odciski, grzybica, łuszczyca, wrastające paznokcie, wszelkie hiperkeratozy- modzele, zrogowaciałe i pękające pięty.
2Rekonstrukcja płytki paznokciowej100 zł
3Laserowe leczenie grzybicy 99 zł
4Badanie mykologiczne 99 zł
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego