Medycyna estetyczna *


1Botoks 1 partia 499 zł
Każdego dnia, gdy nasza mimika pracuje, dochodzi do skurczów mięśni twarzy. Wynikiem tego jest pojawienie się zmarszczek. Toksyna botulinowa hamuje kurczenie się mięśni, skutecznie wygładzając linie mimiki twarzy jednocześnie przywracając młodość i świeży wygląd. Botoks wstrzyknięty w niewielkich dawkach do określonych mięśni wywołuje ich rozluźnienie, co przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry. Celem tego zabiegu jest wygładzenie zmarszczek mimicznych i jednoczesne przywrócenie twarzy młodego i świeżego wyglądu. Wstrzykuje się go w konkretne punkty na twarzy i działa wyłącznie w ich obrębie. Oznacza to, że pozostałe mięśnie, do których nie został on podany, funkcjonują tak jak dotychczas. Dzięki temu nie zmienia się mimika, a zmarszczki zostają wygładzone. Z jego pomocą można również unieść opadające kąciki ust lub powieki. Toksyna botulinowa zalecana jest nie tylko osobom dojrzałym, ale również młodym jako profilaktyka powstawania zmarszczek. Mogą go stosować osoby, u których zmarszczki nie są jeszcze widoczne. W ten sposób opóźnia się ich powstanie, zwłaszcza u osób o silnej mimice. Ta terapia przeciwzmarszczkowa uważana jest obecnie za najskuteczniejszą. Botoks zalecany jest także w przypadku zmarszczek już istniejących. Efektem będzie ich wygładzenie. Zmarszczki głębokie, które są mocno utrwalone, mogą wymagać dodatkowych zabiegów, jak chociażby ich wypełnienie kwasem hialuronowym. Efektami stosowania botoksu jest redukcja zmarszczek mimicznych, przywrócenie młodszego wyglądu twarzy oraz jej odprężenie bez zmiany naturalnego wyrazu. W naszym gabinecie stosujemy najwyższej jakości preparaty zawierające toksynę botulinową. BOCOUTURE® wyróżnia niski profil immunogenności, co może zmniejszać ryzyko wtórnego niepowodzenia zabiegu zpowodu wytworzenia przeciwciał neutralizujących toksynę. Nie zawiera kompleksów białkowych, dzięki czemu można go stosować u osób z alergią na białko.

Wskazania do zabiegu:
-Zmarszczki poziome czoła
- Zmarszczki pionowe okolicy gładzizny czoła
- Zmarszczki okolicy oczu (kurze łapki)
- Zmarszczki okolicy ust (palacza)
- Zmarszczki nosa (królicze)
- Pionowe fałdy szyi
2Botoks 2 partie 899 zł
3Kwas hialuronowy799 zł od 699 zł

Wypełniacze to preparaty, które służą do niwelowania ubytków w tkance oraz modelowania twarzy. Nie likwidują przyczyn problemu, natomiast leczą jego objawy. Najbardziej znanym i najczęściej stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej jest kwas hialuronowy. Pożądaną i cenioną przez pacjentki zaletą jest efekt wypełnienia widoczny od razu po zabiegu oraz bezpieczeństwo stosowania ze względu na naturalne występowanie w organizmie. Bardzo rzadko występują powikłania, natomiast w przypadku gdy rezultat nie jest satysfakcjonujący, można go w prosty sposób usunąć hialuronidazą. Zadaniem kwasu hialuronowego jest utrzymanie wody w tkankach. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Preparaty z kwasem hialuronowym uzupełniają zasoby naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie, hamują rozpad kolagenu, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry.

Na pewno zastanawiacie się jaki kwas hialuronowy wybrać aby efekt utrzymywał maksymalnie długo?

Dbając o Wasze bezpieczeństwo a także długotrwałe zadowolenie z efektu wybraliśmy Styl Age dlatego, że to pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami.

Mają skuteczne potrójne działanie przeciwzmarszczkowe:

-modelują, dając natychmiastowy efekt (usieciowany kwas hialuronowy)

-wygładzają (chroniona patentem technologia IPN-Like)

-mają działanie przeciwutleniające (odporność na stres oksydacyjny skutkuje dłuższym utrzymywaniem się produktu w skórze (9-12 miesięcy)

Technologia IPN-Like to unikalna technologia wzajemnie się przenikających sieci polimerowych, która powoduje, że francuskie produkty StylAge mają większą elastyczność i ułatwiają wypełnienie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Technologia ta zapobiega migracji produktu, a efekt utrzymuje się dłużej. Jednocześnie zawarte antyoksydanty sorbitol i mannitol, które są przeciwutleniaczami wykazują silne działanie wymiatające wobec najbardziej agresywnych rodników, opóźniają degradację kwasu hialuronowego, wydłużając tym samym okres utrzymywania się kwasu hialuronowego w tkankach. Dzięki ich zastosowaniu zmniejsza się też ryzyko wystąpienia obrzęków i siniaków w trakcie nakłuwania.

Wskazania:

-Zmarszczki poziome czoła
-Zmarszczki pionowe czoła (lwie zmarszczki)
-Zmarszczki okolicy oczu (kurze łapki)
- Bruzdy nosowo-wargowe
- Zmarszczki okolicy ust (zmarszczki palacza)
- Podnoszenie kącików ust
- Modelowanie i powiększanie ust
- Zmarszczki marionetki (poniżej kącików ust)
- Modelowanie policzków
- Korekta nosa
- Korekta doliny łez, cieni pod oczami
4Volumetria twarzy1199 złod 899 zł
Skóra wraz z wiekiem traci jędrność oraz elastyczność, zmieniając tym samym kontur twarzy. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia się skóry związane z utratą właściwej objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki i bruzdy. Wolumetria twarzy, czyli modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy. Zabieg wolumetrii twarzy polega na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach, gdzie najbardziej widoczny jest ubytek tkanki tłuszczowej. Preparat wypełnia zapadniętą objętość policzków, skroni, okolic żuchwy czy podbródka, pozwala uwydatnić kształt twarzy i skorygować jej profil. W efekcie uzyskujemy jednolity, a przede wszystkim naturalny.

Wskazania do zabiegu:
– uwydatnienie kości policzkowych
– unoszenie opadających policzków tzw. „chomików”
– modelowanie policzków
– wypełnienie „doliny łez”
– konturowanie zarysu żuchwy
– wyrównanie ubytków objętości twarzy
5Modelowanie i powiększanie ust 999 złod 799 zł
Usta są jednym z najważniejszych atutów kobiety. Świadczą o naszej urodzie, dodają pewności siebie, wskazując na młodość. Niestety też szybko widać na nich pierwsze oznaki starzenia, stają się wiotkie, zwężają się i tracą blask. Najpopularniejszym wypełniaczem stosowanym w zabiegach prowadzących do powiększenia i wymodelowania ust jest kwas hialuronowy, który jest w pełni bezpieczny dla naszego organizmu. Medycyna estetyczna jest w stanie błyskawicznie przywrócić blask, czy nadać idealny kształt niemal każdym ustom. Stworzony specjalnie z myślą o korekcjach ust StylAge Lips jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających pacjentów. Preparat pozwala na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji. Dzięki technologi IPN-like preparat jest bardzo plastyczny i łatwy w podaniu, a zastosowanie manitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu, jak również obrzęku po zabiegu. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Wskazania do zabiegu:
-zbyt wąskie lub asymetryczne usta
-usuwanie oznak starzenia ust (opadanie kącików, zmarszczki wokół ust)
-ujędrnienie, nawilżenie ust
6 Profhilo1499zl 1099 zł
7Nucleofill 1099 zł 899 zł *
*dwa zabiegi - 1699 zł
trzy zabiegi - 2199 zł
8Ejal 40 799 zł 699 zł
9Linerase Kolagen 5 ml749 zł
Upływający czas negatywnie wpływa na kondycję skóry. Po 25 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, rozpoczyna się nieodwracalny i nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Rocznie tracimy 1.5% kolagenu. Skóra traci swą elastyczność, jest cieńsza, wiotka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Można porównać go do rusztowania. U młodych osób taka podpora jest trwała i mocna, jednak wraz z upływem czasu staje się coraz słabsza i mniej stabilna. Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem zaczyna go ubywać. Możemytemu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku. Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.Pełna kuracja obejmuje zazwyczaj 2 do 4 zabiegów w odstępach 14 – 21 dni, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry. Zazwyczaj pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach. Po tym czasie widać poprawę elastyczności, napięcia i blasku skóry. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągamy po wykonaniu pełnej terapii. Uzyskane rezultaty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Zaleca się wykonywanie 1 zabiegu LINERASE co 3 miesiące lub powtórzenie pełnej terapii po ok. 6 – 12 miesiącach.
10Lipoliza iniekcyjnaod 299 zł
- Chomiki
- Podbródek
- Policzki
- Uda – cellulit
- Kolana, łokcie
- Brzuch
- Boczki
- Ramiona
11Nici APTOS od 2000 zł
12Leczenie nadpotliwościod 1699zł
13Leczenie migreny1499zł
14Leczenie bruksizmu 1499 zł
15Vivace frakcjonowanie mikroigłowe od 499 zł
*ceny ustalone są indywidualnie na podstawie ilości zużytego preparatu.