Leczenie chrapania


Chrapanie to uciążliwa dolegliwość, która wydaje się być niegroźnym zjawiskiem akustycznym. Nic bardziej mylnego! Lista zagrożeń wynikających z nieleczonego chrapania jest znacznie dłuższa. W czasie chrapania dochodzi do zmniejszenia przepływu powietrza, a tym samym mniejszego natlenienia organizmu. Osoba po przebudzeniu odczuwa niewyspanie i zmęczenie prowadzące do problemów z koncentracją, ból głowy, osłabienie libido, a nawet depresji. Podjęcie decyzji o leczeniu pozwoli uchronić pacjenta przed niebezpiecznym procesem chorobowym, zwanym bezdechem sennym. Jak w przypadku wszystkich problemów zdrowotnych im szybciej zaczniemy leczenie, tym lepiej. Nowatorski zabieg laserowego leczenia chrapania laserem Fotona NightLase to pierwsza skuteczna metoda leczenia chrapania w sposób szybki i nieinwazyjny, nie wymaga szczególnego przygotowania a pacjent tuż po zabiegu może wrócić co codziennych czynności.

Dotychczas leczenie chrapania i bezdechu śródsennego było oparte na chirurgicznych, bolesnych i wymagających długiej rekonwalescencji zabiegach, co nie cieszyło się zbyt dużym zainteresowaniem. W odsieczy nadszedł zabieg laserowego leczenia chrapania Fotona NightLase. Polega na przegrzaniu struktur cieśni gardła, czyli podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych oraz bocznych części nasady języka. Efekt termiczny powoduje, że śluzówka staje się jędrna, sprężysta i sztywna, a podczas snu nie opada. To z kolei ma wpływ na złagodzenie wibracji oraz zmniejszenie występowania bezdechów.

  • 1 zabieg 599zł
  • 3 zabiegi 1499zł
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego