Laser Fotona Spectro SP

Klikając w nazwę zabiegu możesz dowiedzieć się więcej :)Najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej.
Wybierając zabieg laserem FOTONA Spectro SP, wybierasz innowacyjność technologiczną, perfekcję techniczną oraz niedoścignione rezultaty kliniczne. Dzięki wysokiemu poziomowi precyzji laser uzyskuje najlepsze wyniki zabiegowe.
Efektywne leczenie wszystkich rodzajów skóry. Laser Spectro SP jest najpotężniejszą kombinacją lasera Nd:YAG z Er: YAG. Zapewnia najszerszy zakres ablacyjnych i nieablacyjnych zabiegów jakie może zaoferować pojedynczy system laserowy:
-nieablacyjne i ablacyjne odmładzanie skóry
- frakcjonowanie ”3D”
- fotoodmładzanie z technologią T3
-zamykanie naczyń
-usuwanie zmian barwnikowych
-redukcja rumienia
-frakcjonowanie- peelingi laserowe, reusufacing
-frakcjonowanie z efektem ablacji „SMOOTH”
-usuwanie blizn i blizn potrądzikowych
-leczenie chrapania
-usuwanie zmian skórnych
-leczenie grzybicy paznokci

Głowica frakcjonująca

Lasery erbowe Fotony korzystają z fali 2940nm dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyśpieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, lecz nie powodują irytacji, obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.

Frakcjonowanie - FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

Laser Fotona Spectro SP

1Endolifting Fotona 4D2999 zł 1999 zł

Fotona 4D to nieinwazyjny laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii. Endolifting polega na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Celem tego etapu zabiegu jest zwiększenie napięcia i elastyczności tkanek poddanych terapii oraz wypełnienie bruzd nosowo-wargowych. FraC3D polega na wybiórczym aplikowaniu na skórę impulsów lasera, tworzących zbiór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń. Do efektów tego etapu zaliczamy: spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa jakości skóry, wyrównanie kolorytu. Trzecim etapem jest tryb Piano, podczas którego naświetla się skórę światłem lasera na głębokość około 6 mm powodując jej głęboki termolifting. Jego celem jest ujędrnienie, zagęszczenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry oraz jej lifting. Superfacial jest to czwarty etap Endoliftingu 4D, który odbywa się na zasadzie wykonywania delikatnego peelingu laserowego, czyli tzw. zimnej ablacji Er:Yag. Superfacial jest dopełnieniem wcześniejszych trzech etapów zabiegu. Wygładza powierzchnie skóry, nadając jej aksamitną gładkość. Efektem tego kompleksowego zabiegu jest poprawa wyglądu zewnętrznego skóry opierająca się przede wszystkim na jej rozświetleniu, zamknięciu porów oraz niwelowaniu nierówności skóry twarzy, a także poprawie owalu, redukcji zmarszczek, wypełnieniu i zagęszczeniu, ogólnej przebudowie struktury skóry.
2TwinLight kompleksowe odmładzanie twarzy1499 zł
Kombinowana procedura pełnego resurfacingu twarzy wykorzystująca laser Nd:Yag i Er:Yag Jedyna metoda dająca w jednej sesji zabiegowej tak spektakularne efekty. Zastosowanie dwóch rodzajów laserów o różnych długościach fali świetlnej powoduje działanie wielokierunkowe. Nd:Yag o długości fali 1064nm dociera do najgłębszych warstw skóry i tkanki podskórnej regenerując włókna kolagenowe i elastynowe, skracając je jak i tworząc nowe poprzez proces neokolagenezy. Laser Er:Yag o długości fali 2940nm działa powierzchownie wygładzając rozszerzone pory,wyrównując koloryt, spłycając drobne zmarszczki. Efektem zabiegu jest poprawa jędrności i gęstości skóry, znaczna redukcja zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry, zewnętrze wygładzenie powierzchni skóry, rozszerzonych porów, drobnych blizn i nierówności Na pełen efekt liftingu trzeba poczekać nawet 8 tygodni.
3Endolifting999 zł 599 zł
4SMOOTH + peeling laserowyod 399 zł
Frakcjonowanie SMOOTH i peeling laserowy to idealne połączenie termoliftingu z ablacją. Tryb SMOOTH pozwala na nieablacyjne modelowanie skóry oparte na kontrolowanej indukcji termicznego uszkodzenia kolagenu, bez naruszenia naskórka. Ciepło powoduje głęboki termoliting z minimalnym efektem ablacji. Poza natychmiastowym efektem kurczenia się włókien kolagenowych rozpoczyna proces nowotworzenia się kolagenu. Jedyny zabieg, który pozwala na opracowanie obszaru powieki górnej i dolnej. Etap drugi to ablacja, czyli złuszczanie, co pozwala na wyrównanie i wygładzanie powierzchni skóry, niwelując rozszerzone pory, poprawiając koloryt. Skóra po zabiegu staje się znacznie elastyczniejsza, gładsza, rozświetlona. Na pełen efekt liftingu trzeba poczekać nawet 8 tygodni.
5Peeling laserowyod 699 zł
Peeling laserowy jest to metoda o wiele bardziej precyzyjna w usuwaniu wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne ( np. mikrodermabrazja) lub chemiczne ( np. kwasy ). Zabieg powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa wszelkie blizny, zmarszczki, uszkodzenie posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. Zabieg ten jest idealny, gdy pacjent wymaga, by okres powrotu do zdrowia był ograniczony do minimum oraz gdy zabieg odmładzania laserem Nd:Yag może nie spełnić oczekiwań pacjenta. Peeling laserowy to mocny peeling powodujący maksymalne wygładzenie skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów, drobnych blizn potrądzikowych, szorstkości i łojotoku skóry, redukuje przebarwienia oraz usuwa pierwsze oznaki starzenia.
6Frakcjonowanie 3Dod 399 zł
Unikalny zabieg pozwalający na radykalne odmłodzenie skóry właściwej. Jest to nowatorski i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry. Nowa rewolucyjna metoda FOTONY Frakcjonowanie 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałepodrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry – liftingu. W przeciwieństwie do innych laserowych zabiegów odmładzających ten delikatny, nieablacyjny zabieg przeciw starzeniu zapewnia wyniki przy braku czasu powrotu do zdrowia.
7Laserowe fotoodmładzanie T3od 299 zł
Laserowe fotoodmładzanie technologią T3 to delikatniejsza od dermabrazji laserowej i głębokich chemicznych peelingów, metoda regenerowania naszej skóry za pomocą światła. Zabieg ten jest kuracja uniwersalną, gdyż za jednym zamachem redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zmienia się struktura skóry głęboko pod naskórkiem, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Zaletą tego zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy, już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.
8Laserowe zamykanie naczynek od 149 zł
Laser likwiduje zmiany naczyniowe, naczyniaki rubinowe (hemangioma), rumień czy trądzik. Zasada działania lasera Fotony opiera się na procesie fototermolizy. W trakcie terapii emitowana energia świetlna jest pochłaniania przez barwnik krwi (hemoglobinę), a następnie zostaje zamieniana w ciepło. W skutek temperatury woda znajdująca się w tkance zostaje odparowana oraz naczynia zostają pochłonięte, skoagulowane gdzie w późniejszym etapie są wchłaniane przez organizm. Promień lasera Nd:Yag Fotony głęboko wnika w tkanki, efektywnie dostarczając jego energię zarówno do dużych jak i małych naczyń krwionośnych. Długi zmienny kwadratowy impuls lasera Nd:Yag Fotony jest najefektywniejszy do leczenia większych, głębiej leżących naczyń, będąc jednocześnie efektywnym przy leczeniu małych , płytkich zmian. Laser Fotona Spectro Sp Nd:Yag 1064nm jest najlepszą długością światła do tego typu zabiegów. Bezpośrednio po zabiegu skóra danego miejsca może być lekko zaczerwieniona. Natomiast efekt wchłonięcia naczynek jest bardzo szybki, często od razu w trakcie zabiegu.
9Laserowa redukcja rumieniaod 499 zł
10Laserowe usuwanie bliznod 349 zł
11Laserowe usuwanie blizny po cesarskim cięciu.499 zł
12Laserowa redukcja rozstępów od 499 zł
13Laserowe usuwanie przebarwieńod 149 zł
14Laserowe leczenie trądziku599 zł
15Laserowe leczenie grzybicy paznokci od 99 zł
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego