Laserowa ginekologia estetyczna Fotona Intima.


Rosnące zainteresowanie w zakresie nieinwazyjnych i skutecznych zabiegów spowodowało, że jako pierwsi i jedyni we Włocławku możemy zaproponować laser Fotona Intima w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacji pochwy, obkurczeniu pochwy poprawiając jednocześnie satysfakcje seksualną a także możliwość ujędrnienia i odmłodzenia warg sromowych.

Nowatorska terapia Fotona Intima potwierdzona badaniami klinicznymi, została stworzona z myślą o świadomych i nowoczesnych kobietach. Przywraca komfort fizyczny i psychiczny, zwiększa pewność siebie oraz zadowolenie z życia seksualnego.

Za pomocą innowacyjnej technologii możemy rozwiązać wszystkie problemy z zakresu ginekologii estetycznej:

 • leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • rewitalizacja pochwy – poprawa elastyczności, obkurczenie tzw. „luźnej pochwy”
 • poprawa seksualności
 • ujędrnienie, odmładzanie warg sromowych
 • poprawa nawilżenia pochwy
 • wybielenie warg sromowych
 • wybielanie odbytu
 • usuwanie kłykcin kończystych

Dodatkowo istnieje możliwość powiększenia punktu G kwasem hialuronowym, powiększenie warg sromowych kwasem hialuronowym oraz plastyka warg sromowych – labioplastyka.

Fotona Intima to nowatorska, unikalna i nieinwazyjna metoda laserowego leczenia dolegliwości ginekologicznych. Efekt działania lasera Er:Yag polega na naturalnej reakcji organizmu zwanej remodelowaniem kolagenu. Zastosowanie laseroterapii wywołuje termiczne pobudzanie fibroblastów zarówno w strukturach podskórnych jak i w skórze, śluzówkach pochwy oraz bogatego w kolagen obszaru powięzi miednicy mniejszej. Po stymulacji w fibroblastach rozpoczyna się produkcja włókien kolagenowych, co prowadzi do zwiększenia elastyczności tkanek i obkurczenia ścian pochwy. Zwiększenie temperatury w momencie leczenia pomaga zwiększyć przepływ krwi, jednocześnie pobudzając unerwione tkanki. W konsekwencji następuje kontrolowane obkurczenie ścian pochwy, ujędrnienie naświetlonych tkanek, zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej, dając poprawę kliniczną na minimum 4lata - przywrócenie funkcji trzymania moczu, obkurczenie pochwy i długoterminową satysfakcję seksulaną pacjentek.

Po przeprowadzeniu wielu zabiegów otrzymane rezultaty przerosły najśmielsze oczekiwania ‐ a po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu (pacjentka z umiarkowanym nietrzymaniem moczu ) większość dolegliwości ustąpiła praktycznie po wykonaniu zabiegu.

Zabiegi są bezbolesne‐ nie wymagają znieczulenia, interwencji chirurgicznej, charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem, krótkim czasem trwania, nie wymagają specjalnych przygotowań do zabiegu. Wskazana jest tylko konsultacja ginekologiczna i aktualne badanie cytologiczne.

1Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu IncotniLase™ 1699 zł 999 zł
+ 5 zabiegów salus talent gratis

Nieablacyjna metoda leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu wykorzystuje laser Er – Yag i opatentowany system bezpiecznego dostarczania odpowiedniej energii do śluzówki pochwy oraz bogatego w kolagen obszaru powięzi miednicy, wywołując natychmiastowy efekt obkurczenia tkanek. Fototermiczna interakcja pomiędzy energią lasera a błoną śluzową tkanki powoduje podgrzanie włókien kolagenowych w niej zawartych. Emitowana przez źródło lasera, energia cieplna szczególnie w wilgotnym środowisku, nie tylko wzmacnia strukturę kolagenu, ale również stymuluje proces nowotworzenia włókien kolagenowych. W wyniku naświetlania włókna kolagenowe skracają się nawet o dwie trzecie ich długości, a stymulacja kolagenu prowadzi do jego namnażania i wzmocnienia, co w efekcie powoduje obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi. Następuje wzmocnienie ścianek pochwy, a także napięcie i obkurczenie na całej długości przedniej ściany pęcherza, powięzi wewnątrzmiednicznej oraz obszaru ujścia cewki moczowej. Poprawa wsparcia pęcherza zmniejsza kąt nachylenia cewki moczowej i tym samym ogranicza objawy wysiłkowego nietrzymania moczu.

Test wykonywany za pomocą patyczka z bawełnianą końcówką (Q-tip) służący do oceny wsparcia cewki i pęcherza. A: Kąt patyczka podczas próby Valsalvy. Połączenie pęcherzowo-cewkowe opadło, co powoduje wygięcie patyczka do góry i do przodu. B: Kąt patyczka podczas próby Valsalvy po leczeniu IncontiLaseTM.

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest wysiłkowe lub mieszane nietrzymanie moczu w stopniu łagodnym i umiarkowanym. Niemożność utrzymania moczu podczas zwykłych czynności jak np., kichnięcie czy kaszel jest bardzo uciążliwe a dotychczasowe metody są nieskuteczne lub zbyt inwazyjne. W porównaniu do dotychczas stosowanych metod – operacje wszywania taśm i siatek zabieg Fotona Intima ma wiele zalet . Jest bezbolesny, mało inwazyjny, nie wymaga znieczulenia i hospitalizacji. Pacjentka może wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Zazwyczaj wystarcza już jeden zabieg! Badania dowodzą, że 90% pacjentów z łagodnym i 76% z umiarkowanym nietrzymaniem moczu wymagało tylko jednego zabiegu.

2 Laserowa rewitalizacja pochwy - obkurczenie i lifting 1699 zł 999 zł

Fotona Intima przeznaczona jest do pracy z najdelikatniejszymi partiami kobiecego ciała. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny.

Laser działając nieablacyjnie i fototermicznie na ścianki pochwy powoduje napięcie i obkurczenie pochwy . Wiązka laserowa inicjuje proces remodelingu, co sprawia, że włókna kolagenowe stają się krótsze i grubsze, dodatkowo proces namnażania nowego kolagenu – neokolageneza – wzbogaca leczoną tkankę o nowy kolagen i elastynę, dzięki czemu odbudowujemy odpowiednie napięcie. Zabieg zwiększając elastyczność pochwy, zapobiega również wystąpieniu zjawiska wysiłkowego nietrzymania moczu.

Zabieg przeciwdziała powstawaniu zespołu „luźnej pochwy”, który najczęściej jest wywołany naturalnymi porodami, zwłaszcza wielokrotnymi lub naturalnym procesem starzenia. Często problem dotyka już młodych kobiet po pierwszym porodzie.

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • brak satysfakcji ze współżycia – mniejsze doznania lub ich brak w trakcie stosunku
 • wiotka, sucha skóra łechtaczki oraz warg sromowych
 • utrata objętości tkanki okolic intymnych
 • częste urazy i otarcia zwiększające wrażliwość
 • świąd okolic intymnych
3Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu + rewitalizacja pochwy 3398 zł 1399 zł

Skorzystaj z atrakcyjnej ceny i wykonaj dwa zabiegi podczas jednej wizyty.

4Laserowa rewitalizacja warg sromowych499 zł
Laser Fotona Intima w nieinwazyjny sposób pobudza procesy remodelingu wywołując efekt fototermiczny. Równomierne podgrzanie ujędrnia wargi sromowe poprzez stymulacje procesu przebudowy włókien kolagenowych a także aktywację procesu nowotworzenia włókien kolagenowych, co potęguje efekt zabiegu. Widoczny wzrost napięcia skóry warg sromowych, poprawa elastyczności następuje już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest bezbolesny a pacjentka odrazu po zabiegu wraca do swoich obowiązków.
5Ujędrnienie warg sromowych 399 zł
Z upływem czasu wargi sromowe stają się coraz bardziej wiotkie i pozbawione elastyczności. Zabieg za pomocą fali radiowej wnika w błonę śluzową i sięga do włókien kolagenowych – ciepło skraca włókna kolagenowe oraz pobudza do regeneracji. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa elastyczności, ujędrnienie oraz odmłodzenie warg sromowych. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny a pacjentka od razu może wrócić do swoich obowiązków.
6Labioplastyka chirurgicznaod 1899 zł
7Labioplastyka laserowaod 2199zł
8 Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym- cena ustalana indywidualnie od 2199 zł
9 Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym od 999 zł
10Osocze bogatopłytkowe okolic intymnych od 899 zł
Okolice intymne kobiety są niezwykle delikatne i podatne na infekcje oraz urazy mechaniczne. Najnowsze badania dowodzą, że zabieg osocza bogatopłytkowego korzystnie wpływa na regenerację okolic intymnych a do tego jest w pełni bezpieczny ze względu na podanie autologicznego koncentratu własnych płytek krwi.

Osocze bogatopłytkowe okolic intymnych jest dla wszystkich kobiet, które zmagają się z atrofią sromu i pochwy. Wskazaniem także są często nawracające i przewlekłe stany zapalne sromu i pochwy, odporne na standardowe leczenie. Zabieg wpływa na lifting pochwy, poprawia ukrwienie, nawilżenie oraz elastyczność.
11 Laserowe wybielanie okolic intymnych599 zł
Rozjaśnienie okolic intymnych przy użyciu lasera Fotona Intima polega na naświetlaniu okolicy zabiegowej wiązką laserową. Ciemny koloryt skóry warg sromowych oraz odbytu zostaje widocznie zredukowany po pierwszym zabiegu. Przy okazji uzyskujemy dodatkowy efekt - odmłodzenie i ujędrnienie okolic intymnych.
12Laserowe usuwanie kłykcin kończystych od 599zł
Do laserowego usuwania kłykcin kończystych znajdujących się w obrębie okolic intymnych wykorzystuje się laser Er:Yag, który w precyzyjny sposób odparowuje zmiany nie powodując krwawień i blizn. Najczęściej jest to jeden zabieg. W zależności od wielkości zmian, zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji, jak w przypadku metod chirurgicznych.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego