BTL EMBODY

Klikając w nazwę zabiegu możesz dowiedzieć się więcej :)Jedyne urządzenie na świecie posiadające technologię HIFEM, które jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny.

JAK BTL EMBODY BUDUJE MIĘŚNIE?

W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, a dokładnie skurczów supramaksymalnych.

CO TO SĄ SKURCZE SUPRAMAKSYMALNE?

Przyjmuje się, że supramaksymalne skurcze są intensywniejsze niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC – Maximal Voluntary Contraction) wywoływany fizjologicznie. Czyli nie jesteśmy w stanie wywołać takich skurczów samodzielnie, a także nie potrafimy fizjologicznie odpowiednio długo ich utrzymać. To dlatego trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy wysiłek fizyczny.

JAK TO WPŁYWA NA MIĘŚNIE?

Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

JAK BTL EMBODY SPALA TŁUSZCZ?

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni. Tłuszcz znajdujący się w sąsiedztwie kurczących się mięśni rozkłada się z trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe (FFA) i glicerol, które są źródłem energii. Lipoliza jest tak intensywna, że dochodzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki zostają wydalone w sposób naturalny. Taka wymuszona apoptoza komórek tłuszczowych wywoływana przez przelewanie się FFA była wykazana w licznych badaniach klinicznych.

TECHNOLOGIA:

HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

SUPRAMAKSYMALNA MOC!

Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu.WSKAZANIA DO TRENINGÓW BTL EMBODY:

Urządzenie EMBODY z technologią HIFEM, które jednocześnie buduje mięśnie i spala tkankę tłuszczową, jest polecana w wielu sytuacjach. Szczególnie tym, którzy:
 • Pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowoleni z efektów.
 • Są trenerami fitness lub uprawiają sporty wytrzymałościowe i zależy im na jeszcze lepszych wynikach.
 • Nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki, rozbudować lub wysmuklić ramiona czy wymodelować łydki.
 • Chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie.
 • Mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie.
 • Potrzebują wsparcia na start! Stracili z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała.
 • Są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych.
 • Są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni.

  Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane przez najbardziej renomowane metody naukowe (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w trzydziestu niezależnych badaniach wielośrodkowych w Stanach Zjednczonych.

  Wykazały one, że optymalna terapia składająca się z 4 zabiegów daje:
 • redukcje tkanki tłuszczowej średnio o 19% (największą redukcję zauważono pod pępkiem)
 • przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej o 16%
 • zmniejszenie o 11% diastasis recti, czyli pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha
 • zmniejszenie o 14.8% tłuszczu trzewnego (6 zabiegów)
 • zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych 96%

 • BTL EMBODY

  1 1 zabieg brzuch lub pośladki 699 zł399 zł
  2 4 zabiegi brzuch lub pośladki 1596 zł 1199 zł
  3 8 zabiegów brzuch i pośladki 2398 zł 1999 zł
  Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego