Kim jesteśmy


 

WITAMY

Activ. LOOK to sześć gabinetów kosmetyczno-fryzjerskich. Dbamy o regenerację skóry, piękne włosy, powabne dłonie, zdrowe stopy... zapewniamy relaks dla duszy i ciała. Poznaj nas bliżej...

JAKOŚĆ

Tworzymy profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy najwyższej jakości, profesjonalne kosmetyki. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zaufaj nam. Będziesz zadowolona z efektów.


 

Konsultacje GRATIS!

Marzysz o pięknej, zdrowej skórze? Nic prostszego! Zapraszamy już dziś na bezpłatne konsultacje! Ocenimy stan Twojej skóry, dobierzemy indywidualne zabiegi, najkorzystniejsze kosmetyki... Zadbaj o swoją skórę z nami.

Nowości


Masaż relaksacyjny na cztery ręce nazywany również masażem synchronicznym jest wykonywany przez dwie specjalistki z dziedziny masażu. To samo tempo, technika masażu i dotyk czterech dłoni przynosi osobie masowanej najwyższy poziom relaksu. Masaż wykonywany jest na bazie ciepłego oleju, w tle słychać muzykę relaksacyjną a gabinet otulony jest ciepłym światłem świec.

Jest to jeden z najlepszych , naturalnych sposobów przeciwdziałania objawom stresu. Specjaliści podkreślają szczególną wartość masażu ma cztery ręce , tłumacząc ,że stymuluje on jednocześnie obydwie półkule mózgu, a odpowiednia temperatura pomieszczenia, łagodna muzyka i zapach świec pomagają w pozbyciu się gonitwy myśli.

Pojawiająca się błogość wyzwala spokój, a czasem wręcz senność. Dlatego warto, by masaż synchroniczny był ukoronowaniem trudów dnia lub otwierał okres wypoczynku.

Naszych Klientów przed masażem zapraszamy do skorzystania ze strefy SPA. Podczas 90 minut relaksu powoli przygotujecie się Państwo do tego wyjątkowego doznania jakim jest masaż na cztery ręce.

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) jest zabiegiem polegającym na miejscowym dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej, itp. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji.


PROBLEMY DO ROZWIĄZANIA
 • nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry
 • drobne zmarszczki

 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • przebarwienia

 • poduszeczki zasinienia wokół oczu
 • rozszerzone pory, blizny potrądzikowe
 • łysienie, wypadanie włosów
 • cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej


ZALETY PRÓŻNIOWEJ MEZOTERAPII WIELOIGŁOWEJ
 • sterowany komputerowo system do śródskórnego podawania preparatów zaopatrzony w funkcję bezpieczeństwa>
 • 5-pinowy, multi-igłowy system zwiększający szybkość i efektywność zabiegu

 • opatentowana technologia Vacuum z wielką precyzją umożliwia podanie odpowiedniej dawki preparatu na idealną głębokość
 • innowacyjność systemu gwarantuje bezbolesność wkłucia oraz brak grudek i siniaczków pozabiegowych
Najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej - Laser FOTONA Spectro SP

Laser Fotona Spectro SP jest najpotężniejszą kombinacją lasera Nd:YAG z Er:YAG-iem. Zapewnia najszerszy zakres ablacyjnych i
nieablacyjnych zabiegów jakie może zaoferować system laserowy. Dzięki najwyższej mocy i zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem  na rynku. Laser Fotona Spectro SP,wyposażony jest w  kombinację dwóch długości fali  wiązki lasera: Nd:YAG - 1064nm i Er:YAG - 2940nm, 

 System laserowy FOTONA Spectro SP to wszechstronność, szybkość, bezpieczeństwo i skuteczność.

 • komfort i wygoda pacjenta
 • szybkie procedury i minimalny czas rekonwalescencji
 • minimum ryzyka i inwazyjności
 • maksymalna precyzja i kontrola zabiegów
 • pewne efekty
 • nowe możliwości i zabiegi
Dzięki wszechstronności sprzętu Fotona Spectro SP możemy zaproponować następujące zabiegi:
- endolifting twarzy Fotona 4D
- resurfacing twarzy 
- peeling laserowy
- mikronakłuwanie frakcyjne
- zamykanie naczynek ( twarz, nogi, ciało)
- usuwanie owłosienia
- leczenie trądziku
- redukcję blizn, przebarwień, rozstępów
- leczenie nadpotliwości
- leczenie grzybicy paznokci 

Promocja

Promocja activ Upływający czas negatywnie wpływa na kondycję i wygląd naszej skóry. Już po 25 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, rozpoczyna się nieodwracalny i nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Skóra traci swą elastyczność, jest cieńsza, wiotka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. W jaki sposób opóźnić procesy starzenia by cieszyć się młodzieńczym wyglądem jak najdłużej? Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety oferując zabieg, który w sposób naturalny i małoinwazyjny utrzyma skórę w dobrej kondycji, przywracając jej świeżość i dawny blask. Nowej generacji ateloKOLA GEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu Cena zabiegu : 1099 zł 699 zł Czas trwania : ilość miejsc ograniczonaNasz zespół