Kim jesteśmy


 

WITAMY

Activ. MED to ośrodek rehabilitacyjny stosujący najskuteczniejsze metody terapeutyczne z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz masażu. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowszej generacji urządzeń rehabilitacyjnych przez doskonale wyszkolony zespół posiadający wszystkie niezbędne kwalifikacje. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

ZDROWIE

Zdrowie jest najważniejszą z wartości, dlatego do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie. Dbamy, aby proces usprawniania przebiegał kompleksowo i sprawnie. Prowadzimy także bezpłatną konsultację pacjentów wraz z doborem odpowiednich zabiegów.


 

Bezpłatne konsultacje

Prowadzimy bezpłatną konsultację pacjentów wraz z doborem odpowiednich zabiegów. Umów się na pierwsze bezpłatne konsultacje. Zadzwoń do nas lub zapytaj w recepcji.

Nowości

Smiley face Metoda Kinesiology Taping łagodzi ból i ułatwia drenaż limfatyczny poprzez mikroskopijne uniesienie skóry, pozwalając pacjentowi uzyskać korzyści z ciągłej terapii, bo pojedyncza aplikacja może być noszona przez kilka dni - pacjent może się kąpać i wykonywać czynności dnia codziennego.
Smiley faceTerapia falą uderzeniową - jest nowoczesną, wysoce efektywną metodą leczenia. Fale uderzeniowe przyspieszają proces zdrowienia poprzez stymulację metabolizmu i pobudzenie cyrkulacji krwi, rozpuszczenie zwapniałych fibroblastów, zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie napięcia mięśni. Uszkodzona tkanka stopniowo regeneruje się i wspomaga proces leczenia w obszarze poddanym terapii.
Smiley face Kinezyterapia - to leczenie ruchem. Inne określenia, to gimnastyka lecznicza lub ćwiczenia usprawniające. Stosowanie metod kinezyterapii umożliwia uzyskanie maksymalnej poprawy utraconej funkcji, ułatwia wystąpienie procesów kompensacji, zabezpiecza przed wykształceniem nieprawidłowych stereotypów ruchowych lub przywraca już utracone, przeciwdziała wtórnym zmianom w układzie kostno-mięśniowym w postaci ograniczeń ruchu, zapobiega powikłaniom w układzie krążenia i oddychania, które mogą wynikać z długotrwałego unieruchomienia.

Promocje

Przedstawiamy ofertę usług dostosowaną do potrzeb Seniorów z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, Fit&Gym, rehabilitacji oraz SPA. W każdej z powyższych kategorii przygotowaliśmy usługę dostosowaną do potrzeb klientów 60+.
Zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody! • 25% rabatu na pedicure leczniczy Po zebraniu 8 pieczątek otrzymasz: • wejście na SPA i 30% rabatu na dowolny zabieg pielęgnacyjny na twarz
Sprawdź ulotkę!
Smiley faceTylko teraz masaż klasyczny i leczniczy taniej. Sprawdź szczegóły naszej ofertę w recepcji. Na pewno warto.


Nasz zespół

Agnieszka Dominiak

kierownik Activ.MED
fizjoterapeutka

Paulina Wilińska

fizjoterapeutka

Dominika Antoniewicz

fizjoterapeutka

Tomasz Betliński

masażysta

Radosław Mitręga

masażysta

Dołącz do nas

kariera@grupaactiv.pl

Dołącz do nas

kariera@grupaactiv.pl

Dołącz do nas

kariera@grupaactiv.pl
Dlaczego my[logooos_saved id="480"]


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress