Kim jesteśmy


 

WITAMY

Activ. GYM to świetnie wyposażone centrum Fitness&Gym. Zadbaj o kondycję w doskonałej rodzinnej atmosferze. Pamiętaj u nas nie musisz się sprężać! U nas po prostu jest fajnie! Poznaj nas bliżej... Dołącz do nas i żyj ACTIVnie!

FIT&GYM

Nasza kompleksowa oferta to między innymi Power Shape, trening obwodowy, trening personalny, Zumba, FitBall, Power Cardio, Streching, Step czy unikalne zajęcia Aqua Fitness. Jako jedyni we Włocławku oferujemy także zajęcia prowadzone przez licencjonowanego trenera CrossFit LVL1.


 


Oferta / Cennik

Wejście jednorazowe - 19 zł 12 zł

Nowości

Unikatowe zajęcia przeprowadzane w wodzie w rytm muzyki, która gwarantuje doskonałą zabawę oraz sprawia, że ćwiczenia są przyjemniejsze. Wyjątkowe właściwości wody sprawiają, że w łatwy sposób można stracić kalorie oraz wzmocnić całe ciało. Środowisko wodne stanowi dodatkowy opór, co wpływa na efektywność ćwiczeń.
Intensywny trening, który łączy naprzemiennie ćwiczenia cardio (wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i redukuje tkankę tłuszczową) z ćwiczeniami wzmacniającymi (kształtującymi i ujędrniającymi sylwetkę), do których można zastosować przybory. Trening często interwałowy!
Niezwykle efektywny trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Każda kombinacja z treningu TMT wykonywana jest w trzech różnych tempach i na trzech poziomach. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu.

Promocje

Przedstawiamy ofertę usług dostosowaną do potrzeb Seniorów z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, Fit&Gym, rehabilitacji oraz SPA. W każdej z powyższych kategorii przygotowaliśmy usługę dostosowaną do potrzeb klientów 60+. Zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody! • 25% rabatu na pedicure leczniczy Po zebraniu 8 pieczątek otrzymasz: • wejście na SPA i 30% rabatu na dowolny zabieg pielęgnacyjny na twarz
Sprawdź ulotkę!

Harmonogram zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00 Aqua aerobik
17:00 AQUA AEROBIC (Aga SZ.) AQUA AEROBIC (Aga SZ.) AQUA AEROBIC (Aga SZ.)
18:00 AQUA AEROBIC (Aga SZ.) AQUA AEROBIC (Aga SZ.) AQUA JOGA (ULA) AQUA AEROBIC (Aga SZ.)
18:30 JOGA ( ULA) BODY GIMNASTIC (ULA)

Harmonogram obowiązuje od 04.11.2016 r.


Dlaczego my

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress